logowanie rejestracja

LEGO klocki

opis grupy: klocki LEGO :)
założyciel grupy: Jacek Tomczak
kategoria grupy: Rozrywka
liczba członków: 14
Dołącz do grupy

O lego ogólnie :) (3)

Jedna z najlepszych zabawek świata! O ile można mówić o lego jako o zabawce.. do dzisiaj konstruowane są różnego rodzaju mechanizmy i roboty przy pomocy lego technic. W czasach mojego dzieciństwa technic były bardzo prymitywne i drogie (własciwie to mnie nie zainteresowały) bawiłem się klasycznymi klockami lego. Zabawa z klockami lego naprawdę rozwija wyobraźnię, potrafiłem spędzić przy nich całe godziny budując różnego rodzaju konstrukcje a następnie wcielać się w klimat świata który stworzyłem i bawić się postaciami :)

Najbardziej irytujący fakt w klockach lego jest taki.. że jak dany klocek jest potrzebny to nigdy nie można go znaleźć. Kiedy nie jest potrzebny ciągle wpada Ci w ręce :)

aha.. pamiętam, że najmniejsze elementy klocków lego zawsze układały się w rogach szuflady/pudełka. :)

14.05.2009, 00:13 Cytuj | Zgłoś do moderacji

Też miałam lego, faktycznie dość rozwijająca zabawa, ale pozbawiona pewnego ważnego elementu. A mianowicie układając drewniane klocki mają one to do siebie, że się przewracają i rozwalają. Natomiast lego się trzyma - i można to uznać zarówno za plus jak i za minus ;)

14.05.2009, 18:06 Cytuj | Zgłoś do moderacji

klocki lego to najlepsza zabawka mojego dziecinstwa robilem takie konstrukcje ze sam nie wierzylem ze potrafie cos takiego zbudowac jak dla mnie najlepsza zabawka dziecinstwa jeszce dzis bym z checią złożył jakąś konstrukcje he he pozdrawiam

13.09.2009, 18:19 Cytuj | Zgłoś do moderacji
Dodaj odpowiedź