logowanie rejestracja

AKWARYSTYKA

opis grupy: Ryby akwariowe - hodowla
założyciel grupy: kasia nowicka
kategoria grupy: Hobby
liczba członków: 9
Dołącz do grupy

Powitanie (6)

Witam serdecznie wszystkich miłośników akwarystyki , jeżeli macie jakieś pytania , sugestie , chętnie odpowiem - oczywiście jak będę umiała . Mnie osobiście pasjonuje hodowla pielęgnic , wyhodowałam kilka gatunków. Serdecznie pozdrawiam -TO JA

22.06.2009, 12:10 Cytuj | Zgłoś do moderacji

Ja również witam Kasiu i cieszę się, że już jedna osoba ma zainteresowania podobne do moich. Masz może jakieś zdjecia swoich "skarbów". Jakie masz akwarium i co głównie hodujesz?

23.06.2009, 18:18 Cytuj | Zgłoś do moderacji

Witam Pawełku Mam zdjęcia swoich "skarbów" , postaram umieścić je w wolnej chwili. Pewnie jak każdy - bynajmniej ja zaczęłam przygodę z rybkami totalną porażką , niewiedza moja , błędne informacje sprzedawców , możesz sobie wyobrazić czym to się skończyło. Ale załapałam bakcyla , zaczęłam od podstaw- fachowych lektur , zaprzyjaźnionych hodowców, - no i doczekałam się . Moim marzeniem było rozmnażanie nie żyworódek , jak molinezje czy gupiki , ja hodowałam pielęgnicowate . Właśnie takie jak na fotce Księżniczki z Burundi . Mają tak niesamowite zwyczaje że aż się nie mieści w głowie . Oczywiście to było moje oczko w głowie ale w miarę jedzenia ........... . Doczekałam się potomstwa różnych gatunków , glonojady skalary gurami ale mnie najbardziej ucieszył narybek BOJOWNIKA SYJAMSKIEGO cudowny widok jak rybki podrosły i to były same samce , przepiękne kolorowe w jednym akwarium , oczywiście do czasu . Pozdrawiam , sory za tak długą i pewnie nudzącą odpowiedź .Kasia

23.06.2009, 19:14 Cytuj | Zgłoś do moderacji

Witam, ja również swoją przygodę z akwarystyką rozpocząłem od totalnej porażki, a mianowicie nie przegotowałem dostatecznie grysu na podłoże i woda w całym akwarium stała się mętna, co gorsza wtedy mi to nawet nie przeszkadzało miałem z 14 lat i kolega mi poradził, że tak powinno być a ten cały brud sam osiądzie na dnie, chyba jedynie glonojad przeżył w tak ekstremalnych warunkach :| ale się nie poddałem, dalsza hodowla bez większych wpadek.. no może jeszcze bojowniki które poobgryzały płetwy dla moich skalarów..

24.06.2009, 10:59 Cytuj | Zgłoś do moderacji

witam, w gronie miłośników podwodnego świata,ja też interesuje się akwarystyką,może trochę inną niż wszyscy w tej grupie,a może ktoś zajmuje się akwarystyką morską?

06.12.2009, 09:57 Cytuj | Zgłoś do moderacji

Rybki???...moi bracia mieli kiedys rybki.Wygladalo to tak,ze oni mieli rybki a ja musialm wszystko przy nich robic...nie chce rybek...:))

06.12.2009, 15:30 Cytuj | Zgłoś do moderacji
Dodaj odpowiedź